De Control Tech Closed Disc is dankzij zijn gesloten vorm en het lichte carbonmateriaal bij uitstek geschikt voor topsnelheden. Speciaal ontwikkeld voor triatleten die op zoek zijn naar het ultieme voordeel op gebied van aerodynamica.
Superlicht | Met een gewicht van slechts 990 g biedt dit volledig gesloten carbonwiel uitstekende acceleratie en efficiëntie.
Compatibiliteit met schijfremmen | Geoptimaliseerd voor schijfremsystemen met een 142 x 12 mm steekas, wat zorgt voor superieure remkracht en controle.
Volledig carbonconstructie | Met een binnenbreedte van 21,5 mm / buitenbreedte van 27 mm
| Productnaam: | Control Tech Closed Disc Achterwiel - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x142mm - Shimano HG |
| Fabrikant: | Control Tech |
| Artikelnummer: | CTT752768 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Tijdrijden, Triatlon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Achterwiel, Achterwiel > 900 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | HG L (Shimano 11/12s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| ETRTO: | 21.5-622 |
| Breedte van de velg: | 27mm |
| Mondbreedte: | 21.5mm |
| Bijzonderheden fietswiel: | Schijfwiel |
| Freewheel-systeem: | Shimano HG |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 960g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | CAC-121 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 4710069107270 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.controltechbikes.com |