De Embolden E+ is ontwikkeld om vrouwelijke fietsers te helpen verder weg gelegen bestemmingen te verkennen en met zelfvertrouwen vooruitgang te boeken. Hij combineert de controle van een full-suspension met een soepele, intuïtieve elektrische ondersteuning. Van bospaden tot echte mountainbike-singletrails: hij maakt nieuw terrein toegankelijk en langere tochten haalbaar – met minder stress en veel meer plezier.
Betrouwbare trailcapaciteiten - Met 150 mm veerweg voor en 140 mm achter is het veersysteem speciaal voor de Embolden E+ ontwikkeld en afgestemd om stabiliteit, tractie en gecontroleerd rijgedrag te bieden wanneer de trails wat uitdagender worden. Het lichte ALUXX SL-aluminiumframe maakt de fiets bergop goed controleerbaar en op singletracks intuïtiever, terwijl het nieuwe FlexPoint-veringssysteem het achterwiel actief en gecontroleerd houdt op oneffen ondergrond – zo blijft de fiets ook op technisch veeleisende trails stabiel en wendbaar.
Prestaties waarop je kunt vertrouwen – De SyncDrive Pro 3X-motor levert tot 100 Nm en reageert soepel en natuurlijk op de kracht van de fietser, wat steile beklimmingen en lange tochten aangenamer maakt. Samen met de Smart Assist en de krachtige EnergyPak Smart-accu's heeft het systeem een bereik van ongeveer 50 tot 120 km, afhankelijk van het terrein, de helling en de ondersteuningsmodus. Voor langere tochten kun je een EnergyPak Plus Range Extender toevoegen. Zo kun je heel ontspannen nieuwe gebieden verkennen, langere tochten maken en hele dagen op de trail plannen zonder angst voor een lege accu.
Slimme integratie die lang meegaat – Elk onderdeel van het E+ systeem is zo ontwikkeld dat het perfect samenwerkt – van de motor en de accu tot de software – en zorgt zo voor duurzaamheid, onderhoudsvriendelijkheid en waardebehoud. Met de RideControl Dash 2 en de RideControl-app kunnen rijders de respons van de fiets en de weergegeven rijgegevens individueel aanpassen en zo de ondersteuningsmodi en het vermogen heel eenvoudig afstemmen op het terrein, de fitness en de rijstijl. Het systeem wordt volledig ondersteund door Liv-dealers met diagnoses en firmware-updates, terwijl de zelfontwikkelde, toonaangevende celtechnologie tot 2300 laadcycli mogelijk maakt, wat de inruilwaarde verhoogt en afval vermindert. Geïntegreerde technologieën zoals Aegis-bandenspanningscontrole, E-Locking en Apple Find My zorgen voor meer veiligheid in het dagelijks leven, of je nu op de piste bent of daarbuiten.
| Productnaam: | Liv EMBOLDEN E+ 1 - 29" Dames E-MTB - 2026 - pale moss |
| Fabrikant: | Liv Bikes |
| Artikelnummer: | LIW753209 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| Naven: | Giant AM |
| Spaken: | Giant AM |
| Velgen: | GIANT AM 29" | Tubeless Ready | 30 mm |
| Ketting: | Shimano CN-LG500 |
| Cassette: | Shimano CS-LG400-10 |
| Versnellingspook: | Shimano Cues SL-U6000 |
| Achterderailleur: | Shimano Cues LinkGlide RD-U6020 |
| Kettingblad gradatie: | 36 |
| Crank: | Giant Forged Alloy |
| Remmen: | Shimano BL-MT401 | Shimano BR-MT420, hydraulic disc brake | 220/203 mm |
| Zadelpen modell: | Giant Contact Switch AT | Dropper Post | 30.9 |
| Zadel: | Liv Ergo Contact Trail |
| Stuur: | Giant Connect TR Riser | 31.8 ⌀ |
| Stuurpen: | Giant Contact SL |
| Vork: | Giant STL 36 Air |
| Frame: | AluxX SL Aluminum |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-48 |
| Batterijcapaciteit: | 800Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | EnergyPak Smart 800 Wh |
| Motoreenheid: | Giant |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Tubeless Kit |
| Handvatten: | Liv Tactal Pro Single Lock-On |
| Demper: | Giant Crest FloTrac Air |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 150 mm |
| Pedalen: | Large platform pedal | 28-pins |
| Banden: | Maxxis Minion DHF 29x2.5" WT, 3C MaxxTerra, EXO, TR | Maxxis Dissector 29x2.4"", 3C MaxxTerra, EXO, TR |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Groen |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 5310005104W | 5310005105W |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | Giant RideControl Dash 2 |
| Drive Unit Model: | Giant SyncDrive Pro 3X |
| Draaimoment: | 100Nm |
| Productserie: | Liv - Embolden |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4711291253278, 4711291253285 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.liv-cycling.com/de |