12x100 mm
34 g lichter dan de
Eenvoudige installatie met een 5 mm binnenzeskantsleutel
M12x1,5
| Productnaam: | SRAM Maxle Stealth Steekas voor 12x100 mm | 143.25mm | M12x1.5 | RUDY XL A1+ - 00.4318.005.036 |
| Fabrikant: | SRAM |
| Artikelnummer: | SRA753508 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR) |
| Lengte: | 143.25mm |
| Uitvoering snelsluiting/steekas: | VR |
| Schroefdraad: | M12x1,5 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 53g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 00.4318.005.036 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 710845924149 |
| Pagina van de fabrikant: | www.sram.com |