Overal sneller
Dit bereik is ontworpen om ongeëvenaarde veelzijdigheid te bieden en tegelijkertijd te voldoen aan de eisen van gravelraceomstandigheden. Het bereik is geïnspireerd op technologieën uit de Hutchinson-serie voor prestatiegerichte racefietsen.
Voor renners die rotsachtig, ruw of onvoorspelbaar terrein trotseren, is de Touareg Race GridSkin je verzekeringspolis voor het podium. Hutchinson heeft zijn GridSkin-versterkingstechnologie, die zich eerder al bewezen heeft in het bereik van de racefietsen, voor het eerst toegepast op gravelbanden om lekke banden te voorkomen die een einde maken aan de race.
De GridSkin-versterkingslaag van gebreid gaas biedt gerichte bescherming aan de zijkant van de band, waardoor snij- en scheurschade wordt geïsoleerd en lekke banden die het einde van de race betekenen worden voorkomen, zonder dat dit een negatieve invloed heeft op de rolweerstand of het gewicht.
In tegenstelling tot zware traditionele versterkingen is de invloed van GridSkin op de rolweerstand en het gewicht minimaal.
Race-Ready Tech: Beschikt over dezelfde Mach Tread 3.0-compound met hoge rebound als de standaard Race-versie. De nieuwe compound levert 25% meer rebound om energieverlies te minimaliseren, terwijl de scheurweerstand met 10% wordt verhoogd.
Een van de snelste gravelbanden ter wereld, geïntegreerd in het beproefde Touareg-loopvlakpatroon.
In de praktijk: De Touareg Race is de hoeksteen van de “Ultimate Combo”. In combinatie met een Caracal Race aan de achterzijde biedt hij de grip en controle aan de voorkant die nodig is voor 90% van de moderne gravelraceomstandigheden, en creëert hij de snelste en meest veelzijdige setup die Hutchinson ooit heeft ontwikkeld.
| Productnaam: | Hutchinson Touareg Race GridSkin TLR - Vouwband - 40-622 | zwart/bruin |
| Fabrikant: | Hutchinson |
| Artikelnummer: | HUT754486 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| ETRTO: | 40-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 127TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 40 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | GridSkin |
| Bandenmateriaal: | Mach Tread 3.0 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 510g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | PV533531 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3248382098896 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.hutchinsontires.com |