Als je gewoon het plezier van het verkennen van de bergen wilt, zoek dan niet verder: de XM 1700 SPLINE is klaar om het ruigste terrein zonder gedoe te bedwingen. De snel inklikbare 350 DEG DF-naaf met 72 tanden biedt 5° inklikhoek – geen gedoe, gewoon de juiste naaf om technische beklimmingen aan te pakken waar de reactiesnelheid van de mountainbike net zo belangrijk is als die van jou. En wanneer je het nodig hebt, geeft het je 10 of 20 graden vrijheid om
De profielen van de velgen zijn speciaal ontwikkeld voor tubeless gebruik. Ze garanderen een perfecte pasvorm en maken de montage van de band zo eenvoudig mogelijk. Toch is het altijd mogelijk om een conventionele combinatie van band en binnenband te gebruiken.
De DT Pro Lock-spaaknippels voorkomen dat de aansluiting tussen spaak en nippel vanzelf losraakt. Er wordt een gepatenteerde tweecomponentenlijm in de draad van de nippel geïnjecteerd, waardoor extreem duurzame wielen kunnen worden gebouwd. Zodra de nippels worden vastgedraaid, wordt de lijm geactiveerd en hardt deze vervolgens volledig uit. Herhaaldelijk opnieuw centreren is zonder problemen mogelijk, waarbij de hechtkracht bij elke hercentrering iets afneemt.
DT Swiss-naaven staan bekend om het No-Tool-concept. Dit concept maakt het mogelijk om zonder gereedschap om te bouwen naar alle gangbare asstandaarden.
Inhoud van de levering: incl . Tubeless velglint, Tubeless ventiel, IS-adapter (6-bouts)
| Productnaam: | DT Swiss XM 1700 SPLINE Evo Voorwiel - 29" | Clincher | Centerlock /6 Gaten - 15x110mm Boost |
| Fabrikant: | DT Swiss |
| Artikelnummer: | DTS755197 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain |
| Naven: | DT Swiss 350 |
| Spaken: | DT Competition race | Straightpull |
| Velgen: | Clincher |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Asstandaard: | 15x110 mm Boost (VR) |
| Uitvoering fietswiel: | Voorwiel, Voorwiel > 800 g |
| Remsysteem: | Schijf met 6 gaten, Centerlock/AFS |
| ETRTO: | 30-622 |
| Breedte van de velg: | 34mm |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 20mm |
| max. systeemgewicht: | 130kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 859g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | WXM1700BEIXSA27944 |
| Aantal spaakgaten: | 28 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | DT Swiss - XM 1700 |
| GTIN's: | 7613052546698 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dtswiss.com |