Maak je klaar voor een voor trails geoptimaliseerde e-mtb-upgrade: de HXC 1500 SPLINE Carbon-wielset. Deze wielset is gebouwd met DT Hybrid-spaken en ontworpen om het hoge koppel van e-bikes aan te kunnen en tegelijkertijd wendbaarheid te bieden. De PURE Carbon velgen houden je fiets licht en wendbaar, zodat je met gemak door het bos kunt dansen. De robuuste 240 SPLINE hybride naaf en de E-mtb-specifieke DF Hybrid Technologie zorgen voor maximale betrouwbaarheid, zodat je je kunt concentreren op wat echt belangrijk is. Ga eropuit – de vorm volgt de flow.
Lagertechnologie | Ontdek hoe de optimale rotatie-eigenschappen van de kogellagers worden gegarandeerd en waarom DT Swiss geen naafen met instelbare lagerspeling aanbiedt.
Ervaring en handwerk | Elk DT Swiss-wiel wordt met de hand vervaardigd. Het concept van handmatige productie garandeert een stabiel en duurzaam wiel.
| Productnaam: | DT Swiss HXC 1500 SPLINE Achterwiel - 29" | Carbon | Hookless | Centerlock - 12x148mm Boost - Micro Spline / XD |
| Fabrikant: | DT Swiss |
| Artikelnummer: | DTS755228 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| Naven: | DT Swiss 240 |
| Spaken: | DT complite® hybrid t-head |
| Velgen: | PURE Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Categorie 4 |
| Asstandaard: | 12x148 mm Boost (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Achterwiel, Achterwiel > 900 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | XD (SRAM 11/12s MTB), Micro Spline (Shimano 12s MTB) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| ETRTO: | 30-622 |
| Breedte van de velg: | 37.2mm |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 22mm |
| max. systeemgewicht: | 140kg |
| Nippels: | DT ProLock Squorx ProHead alu |
| Freewheel-systeem: | Ratchet DEG 60 | DF HYB 0°/10° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1063g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | WHXC150TEDNCA28643 |
| Aantal spaakgaten: | 28 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Freewheel System: | Ratchet |
| GTIN's: | 7613052533216 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dtswiss.com |