Ultralicht en supercompact: de Ultra 1R Mummy is het perfecte matje voor trekking- of bikepackingtochten in de zomer. De mummievorm beperkt het gewicht en de pakmaat tot een absoluut minimum.
De AIRMAT TECHNOLOGY™ zorgt voor een luchtgeïsoleerde constructie, waardoor de Ultra 1R Mummy extreem licht is. Cradle Comfort™ zorgt bij al onze trekkingmatten voor ligcomfort: de buitenste van de in de lengterichting lopende luchtkamers zijn iets verhoogd voor nog meer houvast op de mat.
Het gerecyclede en bluesign®-gecertificeerde ripstop-polyester is ultralicht en drie keer sterker dan conventionele lichte materialen. Dankzij de twee Flat Valves kan de mat moeiteloos worden opgepompt en even snel weer worden leeggelaten – robuust, betrouwbaar en intuïtief in gebruik. De meegeleverde Schnozzel Pumpbag zorgt voor snel, vochtvrij oppompen.
| Productnaam: | Exped Ultra 1R Mummy isolatiemat - LW - Long Wide - fog |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760621 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1970/650/70mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 197cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 190/105/105mm |
| Seizoen: | Zomer |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 1.8 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 405g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423641249 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Met pompzak |
| GTIN's: | 7640423641249 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |