De Versaluxe combineert ligcomfort, een doordacht ontwerp en duurzaamheid in een compact formaat. Of het nu gaat om een trektocht, kamperen of overnachten in een busje – deze mat biedt betrouwbaar slaapcomfort.
Dankzij het monomateriaalconcept kunnen de TPU-luchtkern en de hoes van gerecycled polyester van elkaar worden gescheiden. Zo kan de mat uiteindelijk ook gemakkelijker worden gerecycled.
De wasbare hoes is voorzien van veel praktische details: een draaggreep voor eenvoudig gebruik, koppelogen om meerdere matten aan elkaar te bevestigen en een vak met ritssluiting voor kleine spullen. De meegeleverde
| Productnaam: | Exped VersaLuxe isolatiemat - LW - Long Wide - sunburst |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760660 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1970/650/90mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 197cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 340/180/180mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 2.4 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood, Oranje |
| Gewicht: | 1350g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423640891 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Met pompzak |
| GTIN's: | 7640423640891 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |