De LuxeMat Auto is ontwikkeld voor gebruik in auto’s. Dankzij de speciale vorm met uitsparingen aan de zijkanten past hij perfect in de auto en benut hij de beschikbare ruimte optimaal – ideaal voor iedereen die onderweg niet wil inleveren op het slaapcomfort van thuis.
Net als bij onze klassieke LuxeMat bestaat de hoes ook bij deze versie uit biologisch katoen en een extra isolatielaag van wol. Dankzij de vochtregulerende eigenschappen van beide natuurlijke materialen overtuigt de LuxeMat Auto met een uitstekende vochtregulering. De 3D-constructie in combinatie met een dikte van 10 cm garandeert bijzonder hoog slaapcomfort. Horizontaal gelegen luchtkanalen in het schuim helpen het gewicht en het pakvolume te verminderen, zonder afbreuk te doen aan het comfort. Dankzij de draaggrepen aan de zijkanten kan de mat gemakkelijk worden vastgepakt en moeiteloos worden vervoerd.
De mat is zelfopblaasbaar. Met de meegeleverde bijvulpomp kun je een handje helpen en zo de gewenste stevigheid bereiken. De grote platte ventielen maken het mogelijk om de lucht bijzonder snel en eenvoudig te laten ontsnappen. Het robuuste ripstop-materiaal verhoogt de levensduur en duurzaamheid van de LuxeMat Auto, en de hoes kan heel eenvoudig worden verwijderd en in de wasmachine worden gewassen. In de inhoud van de levering is onze Sidewinder Bag inbegrepen voor snel en eenvoudig inpakken.
| Productnaam: | Exped LuxeMat Auto isolatiemat - moraine |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760669 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1930/1320/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 193cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 700/300/300mm |
| Seizoen: | All Season |
| Isolatie: | Wol |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 7.2 |
| Aantal personen: | 1 - 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 5050g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423641683 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX®, RWS - Responsible Wool Standard |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Zelfopblaasbaar, Met pompzak |
| GTIN's: | 7640423641683 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |