Of je nu gaat wandelen, kamperen of in een busje overnacht – het Versaluxe-kussen zorgt voor slaapcomfort alsof je thuis bent. Het combineert hoog comfort met een robuuste constructie en vormt de ideale aanvulling op onze Versaluxe-matten.
Dankzij het monomateriaalconcept kunnen de TPU-luchtkern en de hoes van gerecycled polyester van elkaar worden gescheiden. Zo kan het kussen uiteindelijk ook gemakkelijker worden gerecycled. De anatomische vorm stabiliseert het hoofd en zorgt voor een ontspannen slaaphouding.
Met het combiventiel is het kussen supersnel opgeblazen. Met de ontluchtingspin kun je de hoogte en stevigheid eenvoudig aanpassen door lucht te laten ontsnappen. Dankzij de stoffen lussen aan de zijkanten en het meegeleverde koord kan het Versaluxe Pillow eenvoudig aan de slaapmat worden bevestigd.
| Productnaam: | Exped VersaLuxe Kussens - ocean |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760693 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 480/290/150mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 140/75/75mm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Hoofdkussen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 130g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423641706 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| GTIN's: | 7640423641706 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |