De originele Radar® goggle bracht alles samen wat Oakley leerde van tientallen jaren onderzoek met 's werelds beste atleten. Met de grotere lens van de Oakley Radar EV Path goggle en zijn uitgebreide zicht naar boven, heeft de erfenis van prestaties een nieuwe mijlpaal bereikt.
| Productnaam: | Oakley Radar EV Path Bril - Neon Pink Splatter/Prizm Sapphire - OO9208-G438 |
| Fabrikant: | Oakley Eyewear |
| Artikelnummer: | OKE761135 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Prizm™ |
| Lichttransmissie: | 12% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Roze |
| Gewicht: | 29g |
| Productserie: | Oakley - Radar |
| brilbreedte: | 138mm |
| Temple Length: | 128mm |
| Lens height: | 50mm |
| GTIN's: | 888392694980 |
| Pagina van de fabrikant: | http://de.oakley.com/ |