Ontstaan uit drie krachten van de wildernis: de broer die met de wind danst, degene die gewichtloos over bergen glijdt en degene die onbreekbaar uit de aarde is gevormd. Samen vormen ze de gloednieuwe BMC KAIUS 01, die snelheid, lichtheid en kracht meeneemt op elke ruige kilometer. Gravelraces worden steeds sneller, sneller dan ooit tevoren, en het tempo blijft stijgen.
De nieuwste generatie biedt ongeëvenaarde snelheid, een rijgevoel dat geen enkele andere fiets kan bieden, en de grip en controle die de besten eisen. Dit is niet alleen een doorontwikkeling van de oorspronkelijke KAIUS, maar het antwoord op de wensen van elke gravelracer.
De KAIUS 01 ONE is een fiets die speciaal is ontwikkeld voor gravelraces en die bewijst dat je op onverharde ondergrond aerodynamisch, responsief en ongelooflijk snel kunt zijn. De tweede generatie van deze gravelracefiets tilt dit concept nog verder naar een hoger niveau. De aerodynamica is opnieuw geoptimaliseerd en levert bij 40 km/u een gemeten winst van 7% op.
Dankzij de
De uitrusting voldoet aan de eisen. Een complete
| Productnaam: | BMC KAIUS 01 ONE - Carbon Gravel Bike - 2027 - copper white / thunder blue |
| Fabrikant: | BMC Bikes |
| Artikelnummer: | BMC761477 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Ketting: | SRAM Red | CN-RED-E1 |
| Cassette: | SRAM Red XPLR | CS-XG-1391-E1 |
| Versnellingspook: | SRAM Red AXS | ED-RED-E1 |
| Achterderailleur: | SRAM Red XPLR AXS | RD-RED-1E-E1 |
| Trapas: | SRAM DUB T47 85.5 Road Wide | BB-DUB-T47-A1 |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | SRAM Red XPLR AXS Wide | FC-RED-1WP-E1 | SRAM Red XPLR AXS Power Meter |
| Remmen: | SRAM Red AXS | 160/160mm |
| Wielen: | CG 39 SL Carbon | Tubeless Ready | 39mm |
| Zadelpen modell: | Teammachine SLR 01 Gen. 5 | 01 Premium Carbon Aero Shaped |
| Zadel: | Fizik Vento Argo X1 Carbon | 140mm |
| Stuurlint: | BMC Tacky 3mm |
| Stuur: | ICS Carbon Aero Gen. 2 | One-Piece Full Carbon Cockpit |
| Stuurpen: | ICS Carbon Aero Gen. 2 | One-Piece Full Carbon Cockpit |
| Vork: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | ICS Technology |
| Frame: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | Aerocore Design |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-46 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | SRAM AXS charger | Aerocore Bottle Cages | Computer mount for Garmin, Wahoo and GoPro |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Banden: | Continental Terra Competition Race Rapid | Tubeless | 45mm |
| Maximale bandbreedte: | 51mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2027 |
| Kleur: | Wit, Blauw |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 7100g |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 54 cm with all accessories |
| Productserie: | BMC - Kaius |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 13 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 7630906536988, 7630906536971, 7630906536964, 7630906536957, 7630906536940 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.bmc-switzerland.com |