De Schwalbe Standard fietsbinnenband nr. 12XS is geschikt voor fietsbanden met een maat van 26 inch. Houdt de lucht bovengemiddeld lang vast. Dankzij de beste materiaalkwaliteit en gelijkmatige wanddikte. Hoogste betrouwbaarheid, die zich miljoenen keren heeft bewezen.
| Productnaam: | Schwalbe Binnenband - Nr. 12XS | 26" - 20/28-584/590 | AV 40mm |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA763731 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 26" (590mm) |
| Bandbreedte: | 20 mm, 21 mm, 22 mm, 23 mm, 24 mm, 25 mm, 26 mm, 27 mm, 28 mm |
| Materiaal binnenband: | Butylrubber |
| Type Ventiel: | Schrader (Auto) |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 120g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10462130 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4026495929004 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |