Het ultralichte ontwerp is nu voorzien van GhostGrid™ – een doorschijnend monofilamentgaas – en een X-singel voor extra stabiliteit op zachte ondergrond.
De Chair Zero LT-opvouwbare campingstoel is ontworpen met het oog op stevigheid, comfort en compactheid wanneer elke gram telt, en is de ultieme must-have voor trektochten, kajaktochten en fietstochten.
Nieuw materiaal
GhostGrid™ is een doorschijnend monofilament ripstop-weefsel – licht, slijtvast en bijzonder scheurvast.
Verhoogde stabiliteit
Inclusief lichte X-singel-stabilisator om het draagvlak te vergroten en doorzakken te voorkomen.
Ultralicht ontwerp
Ultralicht frame, monofilamentzitting en laag zitprofiel beperken het gewicht tot een minimum.
Comfort
Versterkte hoeken bieden houvast en ondersteuning
Draagbaar
Compact en opvouwbaar. Afmetingen ingepakt: 36 × 12 × 12 cm
Licht & robuust
Gewicht: 494 g
Geavanceerde technologie
DAC-aluminiumlegering en nylon scharnieren bieden optimale stabiliteit bij een minimaal gewicht.
Eenvoudige montage
Stangen met elastiek zetten het frame vast
Gewicht in verpakking: 534 g
Draagvermogen: tot 120 kg
Afmetingen: hoogte 64 cm | breedte 50,5 cm | diepte 46 cm
| Productnaam: | Helinox Chair Zero LT Opvouwbare Campingstoel - Melon |
| Fabrikant: | Helinox |
| Artikelnummer: | HOX763884 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 460/505/640mm |
| Maximale belasting: | 120kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 360/120/120mm |
| Technologieën: | GhostGrid™ |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Geel |
| Gewicht: | 494g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10003711 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 8800268652766 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.helinox.com/ |