Een nieuwe interpretatie van de originele Sunset Chair-opvouwbare campingstoel – nu met het (re)Tension-ontwerp voor een nieuwe standaard in outdoorcomfort.
Door de verhoogde zitpositie is het zitten en opstaan bijzonder gemakkelijk, en de hoge rugleuning biedt optimale ondersteuning.
Verbeterd comfort
De Sunset Chair (re) is een doorontwikkeling van de originele Sunset Chair. De extra spannlijn in het frame verdeelt het gewicht gelijkmatig en zorgt voor nog meer zitcomfort.
Ondersteunend ontwerp
De lengte van de stoelpoten maakt het zitten en opstaan gemakkelijker, terwijl de hoge rugleuning nek en schouders extra ondersteunt.
Eenvoudigere montage
Voorgevormde hoekzakken verbeteren de geleiding van de stangen en de duurzaamheid, verhogen de betrouwbaarheid en vergemakkelijken de montage. Elastieken in het frame zorgen ervoor dat het frame eenvoudig op zijn plaats klikt.
Duurzaam frame
Nieuw ontwikkelde nylon scharnieren voor meer stabiliteit. De eigen DAC-aluminiumlegering combineert stevigheid met duurzaamheid.
Gerecycled aluminium
Het frame van de Sunset Chair (re) bestaat uit gerecyclede aluminiumspaanders die zijn verwerkt tot legeringsschijven – voor minder afval en een lagere milieubelasting.
Draagbaar
Compact, opvouwbaar frame. Past in een draagtas met dubbele ritssluiting (47,5 × 15 × 11 cm) en twee handvatten.
Praktische details
Geïntegreerde zijtas en verstevigde hoeken. In de hoofdsteun is ruimte voor een zachte jas, een klein kussen of zelfs je draagtas, voor nog meer comfort.
Hoogwaardige stoffen
bluesign®-gecertificeerd en gerecycled 300D-polyester is weerbestendig. Mesh-inzetstukken zorgen voor ventilatie.
Gewicht ingepakt: 1656 g
Draagvermogen: tot 145 kg
Afmetingen: hoogte 97 cm | breedte 63 cm | diepte 74 cm
| Productnaam: | Helinox Sunset Chair (re) Opvouwbare Campingstoel - Biscay Green |
| Fabrikant: | Helinox |
| Artikelnummer: | HOX763892 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 740/630/970mm |
| Maximale belasting: | 145kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 475/150/110mm |
| Technologieën: | (re)Tension Design |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen, Turquoise |
| Gewicht: | 1536g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10003706 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 8800268652827 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.helinox.com/ |