Met de eCrank crankarmen vindt de prestatiekwaliteit waar Praxis Works om bekend staat nu ook zijn weg naar de wereld van de e-bikes. Om goed in te spelen op de verschillende motor-, frame- en kettinghouderontwerpen van de verschillende fabrikanten en de verschillende bevestigingsstandaarden, biedt Praxis Works zijn lichtgewicht maar duurzame crankarmen aan in een breed scala aan modellen. Om ervoor te zorgen dat er ook rekening wordt gehouden met de behoeften van de fietser, zijn de vormgeoptimaliseerde modellen verkrijgbaar in versies van koudgesmeed aluminium en nauwkeurig bewerkt carbon.
Type 6 versie (EC-6) van carbon. Geschikt voor aandrijfeenheden van Fazua (Ride 60), Mahle (M40) and Maxon (Air-S).
Compatibiliteit:
Leveringsomvang:
1 paar crankarmen (links + rechts), incl. "crank boot" beschermers
| Productnaam: | Praxis Works E-Crank Crankarmen - Carbon | EC-Type6 | ETOR | MTB | voor Fazua, Mahle, Maxon |
| Fabrikant: | Praxis Works |
| Artikelnummer: | PWO765648 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| Asprofiel trapas: | Fazua ETOR |
| Reserveonderdelen en toebehoren crank: | Crankarmen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 460g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 165 mm |
| Lengte van de crank: | 160 mm, 165 mm |
| GTIN's: | 850051064762, 850051064779 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.praxiscycles.com/ |