Hoogwaardige plantaardige oliën verminderen wrijving, stoten water af en zijn bestand tegen hoge kilometrages onder alle rijomstandigheden. BOOSTED™ BioWet maakt gebruik van oliën met duurzaamheid, die plantaardig zijn en worden gewonnen, om professionele kettingefficiëntie en betrouwbare bescherming te bieden. Dit wrijvingsarme smeermiddel met natte film is volledig waterbestendig, bestand tegen extreme belastingen en geschikt voor alle weersomstandigheden.
BioWet™ is direct na het aanbrengen klaar voor gebruik en biedt constante bescherming, zelfs bij nat weer en zware belasting. De formule voldoet aan de hoogste ECO-normen en is gemakkelijk biologisch afbreekbaar – meer dan 60 % breekt binnen 28 dagen af bij contact met de grond. Alle ingrediënten zijn van duurzame oorsprong, niet giftig, geurarm en bevatten 0 % PFAS, aardolie, VOS, kleurstoffen of ontvlambare bestanddelen.
| Productnaam: | Finish Line BOOSTED Bio Wet Kettingsmeermiddel - 60 ml |
| Fabrikant: | Finish Line |
| Artikelnummer: | FNL765659 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudstoepassing: | Reiniging van de ketting |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Olie |
| Werkbereik: | Ketting |
| Inhoud: | 60ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 81g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | BWT020601 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 36121974296 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.finishlineusa.com/ |