De luchtige Hubba Hubba LT 3 heeft een troef achter de mouwen: hij kan ook als 4-persoons tent worden gebruikt. Met voldoende ruimte voor drie brede isolatiematten of, afhankelijk van de indeling, zelfs vier normale isolatiematten, is hij zowel geschikt voor rugzakavonturen als voor kamperen met de auto.
Binnenruimte
De binnenruimte is met 4,35 m² zeer ruim en zonder versmalling, zodat er plaats is voor moderne rechthoekige isolatiematten en je comfortabel kunt uitrusten en eventueel op beter weer kunt wachten. De binnentent bestaat grotendeels uit in de spindop gekleurd micromesh voor uitzonderlijk ademend vermogen en bescherming tegen insecten en is perfect geschikt om op heldere nachten naar de sterren te kijken. De ingangen zonder bochten hebben ritssluitingen die met één hand te bedienen zijn. Bovendien eindigen de ritssluitingen na het sluiten altijd op dezelfde plek, zodat de schuiver ook in het donker kan worden gevonden. Opbergvakken voor allerlei soorten apparaten met kabelgeleiders in de hoeken voor hoofdtelefoons en oplaadkabels. Grote opbergvakken boven hoofdhoogte zijn ideaal voor hoofdlampen, zonnebrillen en meer. Een meegeleverde waslijn vergemakkelijkt het drogen van natte kleding.
Buitenkant
Dankzij het symmetrische ontwerp is de Hubba ongelooflijk snel op te zetten bij plotselinge regen. Robuuste, lichte tentstokken, een PFAS-vrije en waterafstotende coating en getapete naden zorgen ervoor dat de Hubba stabiel en droog blijft, zodat je comfortabel kunt wachten op beter weer. De camouflagegroene buitentent heeft grote apsissen met veel opbergruimte voor uitrusting. De gemakkelijk te openen en te sluiten ingangen met vestibule zijn voorzien van StayDry™-regengoten die druppels opvangen, terwijl verbeterde ventilatiekleppen in de steunpoten zorgen voor nog meer luchtcirculatie. Hoogwaardige metalen hoekbeslag is eenvoudig te gebruiken en bijzonder duurzaam. De acht Mini-Groundhog™-tentharingsen die deel uitmaken van de inhoud van de levering, zijn robuust en licht.
Conclusie: ongelooflijk veelzijdig, comfortabel en ruim – de Hubba Hubba LT 3 is je nieuwe metgezel voor alle avonturen ver van huis.
Buitendoek: door-en-door gekleurd 20D polyester micromesh / 20D ripstop nylon met PFAS-vrije DWR-coating
Bodem: door-en-door gekleurd 20D ripstop nylon, 1800 mm polyetherurethaan en PFAS-vrije DWR-impregnatie
Buitenmateriaal: door-en-door gekleurd 20D ripstop nylon, 1200 mm polyetherurethaan en PFAS-vrije siliconen
Stangen: (1) DAC NSL 9,6/10,25 mm
| Productnaam: | MSR Hubba Hubba LT 3 Tent - Green |
| Fabrikant: | MSR |
| Artikelnummer: | MSR765693 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Maat verpakking (L/W/H): | 510/170/170mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Wandelen |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | 3, 3 - 4 |
| Tent minimum gewicht: | 1980g |
| Ingangen: | 2 |
| Apsides: | 2 |
| Haringen: | 8 |
| Scheerlijnen: | 4 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 2170g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14308 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818143087 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.msrgear.com/ |