De Console Pack van Zéfal is een 2-in-1-frametas die praktische opbergruimte combineert met een geïntegreerd smartphonevak. Hij is ontworpen om op de fiets een telefoon en kleine onmisbare accessoires zoals reparatiesets, CO2-patronen, gels of sleutels mee te nemen en is geschikt voor zowel dagelijks gebruik als sportieve tochten.
Het smartphonevak heeft een geoptimaliseerde ventilatie die condensatie vermindert, terwijl het openingssysteem snelle toegang tot de inhoud mogelijk maakt, zelfs tijdens het rijden. De vorm is speciaal ontworpen om elk contact met de stuurpen-schroeven te vermijden, en het bevestigingssysteem met riemen zorgt voor uitstekende stabiliteit op alle soorten frames. De onderkant van Hypalon verhoogt de slijtvastheid, verbetert de grip en beschermt het frame effectief.
Het touchscreen blijft bedienbaar door het transparante venster en de inhoud van de levering omvat een regenhoes om optimale bescherming te bieden bij slecht weer. Via een opening kan een oplaadkabel tussen de smartphonehouder en het hoofdvak worden doorgevoerd. De tas is verkrijgbaar in verschillende maten en past zich zo aan alle fietstypes en oplaadbehoeften aan.
| Productnaam: | Zéfal Console Pack T3 Bovenbuis Tas |
| Fabrikant: | Zéfal |
| Artikelnummer: | ZEF765990 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 385/120/95mm |
| Maximale belasting: | 2kg |
| Volume: | 3l |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 265g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7112 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Tas - Versie: | Top tube pack |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Inclusief regenhoes, Waterdicht, Compatibel met smartphones |
| tasbevestiging: | Bracket included, Universal |
| GTIN's: | 3420586604121 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.zefal.com |