De Bushman Light is een veelzijdige outdoortafel die is ontworpen voor betere prestaties en betrouwbaarheid, met de nadruk op een laag gewicht. Het duurzame aluminium frame zorgt voor stabiliteit en een lange levensduur, terwijl het tafelblad van 400D-polyester en gaas een praktisch oppervlak biedt voor diverse activiteiten. De tafel is uitgerust met twee bekerhouders, wat extra comfort biedt en gebruikers in staat stelt hun drankjes binnen handbereik te houden. Het compacte ontwerp vergemakkelijkt het transport, wat wordt ondersteund door de inhoud van de levering, te weten een draagtas. Dit product weerspiegelt Robens' toewijding aan kwaliteit en functionaliteit om de outdoor-ervaringen te verbeteren.
| Productnaam: | Robens Bushman Light Opvouwbare campingtafel |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB766416 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 430/560/410mm |
| Maximale belasting: | 20kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 580/70/70mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 725g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 550024 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388159830 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |