De Robens Snowfall I +2°C-slaapzak is ontworpen voor optimale warmte en comfort en maakt gebruik van MicroThermo High Loft-isolatie voor uitstekende thermische prestaties en compressie. Deze betrouwbare keuze zorgt ervoor dat u tijdens uw outdoor-uitstapjes lekker warm blijft en heeft een nauwsluitend profiel dat de warmte-gewicht-verhouding maximaliseert zonder afbreuk te doen aan de functionaliteit. Tot de belangrijkste specificaties behoren een dakpanconstructie voor extra volume en isolatie, een 3D-capuchonprofiel en een anti-blokkeer-ritssluiting voor gemakkelijke toegang. De nieuw ontworpen halsflap en de doorlopende geïsoleerde ritsflap minimaliseren tocht, terwijl het haaienvin-voetgedeelte extra isolatie biedt. Met een handige pakmaat van 25 x 19 cm en een laag gewicht is deze slaapzak echt een veelzijdige metgezel voor uw outdooractiviteiten.
| Productnaam: | Robens Snowfall I +2°C Regular Slaapzak - Rits links - Green Vineyard |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB766448 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 2050/750/480mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 180cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 250/190/190mm |
| Seizoen: | Zomer, Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +7°C |
| Temperatuurlimiet: | +2°C |
| Extreme temperatuur: | -12°C |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 895g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 250329 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388160195 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |