De Spire -1-slaapzak combineert optimale warmte en comfort voor koeler weer. Dankzij het lichaamsvormige profiel en de OneThermo-isolatie houdt hij de warmte effectief vast. De 3D-capuchon en de geoptimaliseerde kraag minimaliseren tocht en warmteverlies, terwijl de 'haai-vin'-voetruimte en de volledig geïsoleerde ritsafdekking voor extra isolatie zorgen. Een geborstelde polyester voering zorgt voor een effectieve vochtregulering. Andere kenmerken zijn een YKK-ritssluiting met anti-snag, verschillende trekkoorden aan de capuchon, een binnenzak, een compressiezak en ophanglussen.
| Productnaam: | Robens Spire I -1°C Slaapzak - Rits links - Ocean Blue |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB766451 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 2200/800/500mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 195cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 300/220/220mm |
| Seizoen: | Zomer, Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +4°C |
| Temperatuurlimiet: | -1°C |
| Extreme temperatuur: | -17°C |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1450g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 250297 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388149640 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |