De Spire -4-slaapzak is ontworpen voor koude weersomstandigheden en biedt dankzij zijn lichaamsvormige profiel en OneThermo-isolatie uitstekende warmte. De 3D-capuchon en de geoptimaliseerde kraag voorkomen tocht en warmteverlies. De 'haai-vin'-voetruimte en de volledig geïsoleerde ritssluiting verbeteren de isolatie, terwijl de geborstelde polyester voering zorgt voor een goede vochtregulering. Tot de belangrijkste kenmerken behoren een YKK-ritssluiting met anti-snag, verschillende trekkoorden aan de capuchon, een binnenzak, een compressiezak en ophanglussen.
| Productnaam: | Robens Spire II -4°C Slaapzak - Rits links - Ocean Blue |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB766452 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 2200/800/500mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 195cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 330/230/230mm |
| Seizoen: | Zomer, Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +2°C |
| Temperatuurlimiet: | -4°C |
| Extreme temperatuur: | -21°C |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1599g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 250299 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388149664 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |