De Surly TPU-binnenband is gemaakt van een stevig, luchtdicht materiaal dat lichter is dan traditionele butyl-binnenbanden. Surly heeft deze TPU-binnenband speciaal ontworpen voor de Molenda-band, zodat ze hun creativiteit de vrije loop konden laten door een op maat gemaakte, oversized binnenband van 6,2 inch te ontwikkelen die zijn structuur behoudt, zelfs bij lage bandenspanning. Met de TPU-binnenband gemonteerd kun je de luchtdruk in je Molenda-band verlagen om het contactoppervlak te maximaliseren, wat zorgt voor uitstekende drijfkracht en tractie op onbegaanbaar terrein.
| Productnaam: | Surly Fatbike TPU Binnenband - Presta 48mm - 24 x 6,20 inch |
| Fabrikant: | Surly Parts |
| Artikelnummer: | SUR766586 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Fatbike |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Bandbreedte: | 6.25" |
| Materiaal binnenband: | TPU |
| Type Ventiel: | Presta (Sclaverand) |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Transparant |
| GTIN's: | 708752530676 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.surlybikes.com/ |