Het gewatteerde kussen van mesh zorgt voor een goede nachtrust, terwijl elastische banden uw mat stevig op zijn plaats houden. Het zeer sterke, gepoedercoate stalen frame met vergrendelingsfunctie biedt stevige ondersteuning. Als het tijd is om in te pakken, klapt het bed uit tot een compact formaat en past het netjes in de meegeleverde draagtas, waardoor transport en opslag moeiteloos verlopen.
| Productnaam: | Outwell Laguna Hills Veldbed - zwart |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766803 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 2080/800/500mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 200cm |
| Maximale belasting: | 125kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 1040/200/150mm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Grijs |
| Gewicht: | 11000g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 470498 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Veldbed |
| GTIN's: | 5709388158352 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |