De Outwell Sleepnest-mat is ontworpen voor stellen en gezinnen die op zoek zijn naar superieur comfort in de outdoor omgeving. De luxe ondersteuning in zones met geïntegreerde uitsparingen zorgt voor ergonomisch comfort en vermindert het gewicht en het pakvolume. De duurzame TPU-constructie met stretchpolyester biedt een zacht, stabiel oppervlak, terwijl de 3D-vorm met diep profiel het slaapcomfort verhoogt. Met extra grote schuimholtes en PFAS-vrije materialen biedt de Sleepnest-mat gemak, comfort en duurzaamheid voor elke reis.
| Productnaam: | Outwell Sleepnest Single Slaapmat 14 cm - groen |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766811 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2040/770/140mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 195cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 750/230/230mm |
| Seizoen: | All Season |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 4050g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 400144 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Luchtbedden |
| GTIN's: | 5709388160461 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |