De
De 3/2.5 naadloze titanium buizen en de
Frameset met carbon vork, balhoofdstel, zadelpenklem en steekas.
| Productnaam: | Salsa FARGO - 29" titanium frameset - 2026 - brushed titanium |
| Fabrikant: | Salsa Bikes |
| Artikelnummer: | SAB766877 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Titanium |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Vork: | Cutthroat Carbon Deluxe |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 15x110 mm Boost (VR), 12x148 mm Boost (HR) |
| Montagehoogte (zonder SAG): | 480mm |
| Maximale bandbreedte: | 76.2mm |
| Schijfrembevestiging: | Flatmount |
| S.H.I.S.: | externe lagercups (EC), half geïntegreerd (ZS) |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm |
| Achterderailleurhanger vervangbaar: | ja |
| S.H.I.S. boven: | ZS44 / 28.6 |
| S.H.I.S. beneden: | EC44 / 30 |
| Dropout: | conventioneel |
| incl. vork: | met vork |
| Diameter zadelklem: | 32 mm |
| Uitvoering voorderailleur: | Klem |
| Type trapas: | BSA |
| Behuizingsbreedte trapas: | 73 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zilver, Metaal |
| Gewicht: | 2862g |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | with all accessories |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| Productserie: | Salsa - Fargo |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 657993487150, 657993487174, 657993487198 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.salsacycles.com/ |