Vanwege de grote vraag en omdat hij gewoonweg geweldig is, is de Honcho Poncho nu ook verkrijgbaar in een kinderversie. Deze geïsoleerde en waterafstotende poncho is perfect voor knutseluurtjes, middagdutjes op kamp en de sportwedstrijden van broers en zussen, en houdt kinderen warm – zelfs degenen die weigeren een gewone jas aan te trekken. Dankzij handige drukknopen aan de zijkanten kan hij worden omgevormd tot een knusse deken en worden opgeborgen in zijn eigen zak met ritssluiting. Met een keuze uit leuke motieven voelt je kind zich als een superheld op kamp en wil hij hem misschien nooit meer uittrekken. We hebben je gewaarschuwd!
| Productnaam: | Therm-a-Rest Honcho Poncho Deken voor kinderen - Stripe Print |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR766925 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Geslacht: | Kinderen |
| Afmetingen (L/W/H): | 1420/740/25mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 270/220/220mm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Dekens |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 330g |
| GTIN's: | 40818138557 |