De strijd tegen de wind en de strijd tegen de zwaartekracht op één en dezelfde fiets, dat is
De ervaring van
Bij de ontwikkeling van de nieuwe
Bovendien hebben ze door het gebruik van de HCIM (Hollow Core Internal Moulding)-productietechniek een frame gecreëerd met een bijna interne perfectie en daar een optimale verdichting bereikt. Minder materiaal betekent minder gewicht, maar in dit geval niet minder prestaties. Het resultaat is een frame met aerodynamische lijnen dat slechts 950 gram weegt (maat M).
| Productnaam: | BH Bikes AEROLIGHT 6.0 BURGOS-BH Replica - Carbon Racefiets - 2026 - black / white / magenta |
| Fabrikant: | BH Bikes |
| Artikelnummer: | BHB767004 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Ketting: | Shimano 105 |
| Cassette: | Shimano 105 |
| Versnellingspook: | Shimano 105 DI2 |
| Achterderailleur: | Shimano 105 DI2 |
| Voorderailleur: | Shimano 105 DI2 |
| Trapas: | BB386 |
| Kettingblad gradatie: | 52-36 |
| Crank: | Shimano 105 |
| Remmen: | Shimano 105 | 160/140mm |
| Wielen: | Vision Team35 |
| Zadelpen modell: | BH Aerolight |
| Zadel: | Prologo Dimension |
| Stuur: | EVO SL Monocoque ACR Cockpit System |
| Stuurpen: | EVO SL Monocoque ACR Cockpit System |
| Vork: | Aerolight Full Carbon |
| Balhoofd: | FSA ACR |
| Frame: | Aerolight Disc ACR Carbon Monocoque |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Shimano Di2 charger |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Hutchinson Nitro | 700x28 |
| Maximale bandbreedte: | 32mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | LA606NWM |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Productserie: | BH Bikes - Aerolight |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 8433681800973, 8433681799697, 8433681799680 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.bhbikes.com |