De weg is niet altijd even makkelijk: los grind, modder, stof en trails die maar niet lijken te eindigen. Elk stuk is anders, elke bocht een uitdaging en een verrassing. Sommige routes leiden naar het onbekende: een verborgen brug, een klim die je benen op de proef stelt, een snelle afdaling die de adrenaline doet stromen. Geen borden, geen stress – alleen de sensatie om vooruit te komen en te ontdekken wat er daarna komt. Het avontuur zit hem in het volgen van de weg en de kilometers de verhalen van de dag te laten schrijven.
Ontworpen voor lange uren op de fiets, legt de
Het frame en de vork beschikken over meerdere bevestigingspunten die compatibel zijn met alle transportaccessoires op de markt. Zo kun je de fiets aanpassen aan je behoeften voor langeafstandsreizen en avonturen.
| Productnaam: | BH Bikes GRAVELX 1.8 - Gravel Bike - 2026 - dark red / oxyde / green sea |
| Fabrikant: | BH Bikes |
| Artikelnummer: | BHB767006 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Ketting: | Shimano 105 |
| Cassette: | Shimano 105 |
| Versnellingspook: | Shimano GRX 820 |
| Achterderailleur: | Shimano GRX 820 |
| Voorderailleur: | Shimano GRX 820 |
| Trapas: | BB386 |
| Kettingblad gradatie: | 46-30 |
| Crank: | Shimano GRX 610 |
| Remmen: | Shimano GRX RX820 | 160/160mm |
| Wielen: | Vision Team TC30 i 3 Disc |
| Zadelpen modell: | BH Lite 27,2 |
| Zadel: | BH Era XGR |
| Stuur: | BH Lite Gravel |
| Stuurpen: | BH SL |
| Vork: | Gravel X Evo Carbon 1.5 |
| Balhoofd: | BH SL integrated |
| Frame: | Gravel X 2 Alloy 7005 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Hutchinson Touareg Tan | 700x40 |
| Maximale bandbreedte: | 45mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Rood |
| Type vork: | Stijve vork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | LG186RRG |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | BH Bikes - GravelX |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 8433681790755, 8433681790731, 8433681783313, 8433681790724 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.bhbikes.com |