De ontwikkeling van het Cybrei-carbon crankset nam drie jaar in beslag, van het eerste concept tot het eindproduct. Gedurende deze periode werd het uitgebreid getest door UCI-teams en renners in de WorldTour en kreeg het steevast zeer positieve reacties. Het belangrijkste ontwikkelingsdoel was duidelijk: dit hoogwaardige carbon crankset is ontworpen voor veeleisende renners die op zoek zijn naar een combinatie van maximale stijfheid, een laag gewicht en eersteklas vakmanschap.
| Productnaam: | Cybrei Carbon crankset - DUB |
| Fabrikant: | Cybrei |
| Artikelnummer: | CYI767023 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Crank: | HM Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12 |
| Asprofiel trapas: | SRAM DUB |
| Behuizingsbreedte trapas: | 92 mm |
| Direct Mount Standard: | RACE FACE Cinch |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 44.5mm |
| Q-factor: | 148 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 320g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC-01 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 170mm |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cybrei.com/ |