De carbon crank van CYBREI is het resultaat van drie jaar intensieve ontwikkeling – van het eerste idee tot de uiteindelijke realisatie. In die periode is hij met succes getest door UCI-teams en renners en kreeg hij zonder uitzondering positieve reacties. Het doel van CYBREI is om het gewicht van de fiets zo veel mogelijk te verminderen, zonder daarbij concessies te doen aan de stijfheid. In vergelijking met veel andere cranksets op de markt overtuigt deze carbon crank door een uitstekende combinatie van een laag gewicht en een hoge belastbaarheid.
| Productnaam: | Cybrei Carbon crankset - 24 mm |
| Fabrikant: | Cybrei |
| Artikelnummer: | CYI767024 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Crank: | HM Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12 |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 92 mm |
| Direct Mount Standard: | RACE FACE Cinch |
| Kettinglijn: | 44.5mm |
| Q-factor: | 148 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 335g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC-01-24E |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cybrei.com/ |