Pedaal met uitstekende grip en een unieke, gestroomlijnde vorm.
| Productnaam: | MKS Aurora Pedalen - zilver |
| Fabrikant: | MKS |
| Artikelnummer: | MKS768097 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Trekking, MTB, City |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 95 x 92mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 344g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | MKS-ARR-SL |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Aluminium |
| GTIN's: | 4560369006694 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.mkspedal.com/?q=en |