De FD-7 Wide is het grootste opvouwbare pedaal in de geschiedenis van MKS. Het maakt gebruik van het opvouwmechanisme van de FD-7, maar heeft een bredere loopvlaklengte van 109,7 mm.
| Productnaam: | MKS FD-7 Wide Opvouwbare pedalen - zilver |
| Fabrikant: | MKS |
| Artikelnummer: | MKS768104 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 92/110/30mm |
| Toepassingsgebied: | City, Vouwfiets |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 110 x 92mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 562g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | MKS-FD7W-SL |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Aluminium |
| GTIN's: | 4560369005932 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.mkspedal.com/?q=en |