| Productnaam: | M-Wave Steady A7 Pedalen - zwart |
| Fabrikant: | M-Wave |
| Artikelnummer: | MWV768398 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Trekking |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 81 x 97mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 386g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 311117 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Aluminium |
| GTIN's: | 887539035211 |
| Pagina van de fabrikant: | http://m-wave-bike.com/ |