De
De RS is gebouwd op een Flux GR-karkas met een 72 TPI dubbellaagse constructie en GR Apex-zijwandinzetstukken, en is bestand tegen de zware belasting die achterbanden te verduren krijgen bij enduro-, DH- en E-mtb-rijden.
Combineer hem met een Grappler Flux GR aan de voorkant voor een gripvolle, uitgebalanceerde combinatie met sterke grip in bochten en remprestaties op beide wielen.
Belangrijkste kenmerken van de Grappler mtb-band:
| Productnaam: | e*thirteen Grappler RS Vouwband - Flux GR Casing | Mopo Compound - 27.5x2.4" | achterband | zwart |
| Fabrikant: | e*thirteen |
| Artikelnummer: | ETH768438 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Enduro, Downhill |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Karkasdichtheid: | 72TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.40" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1475g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | T3GS5-101-BK-2 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | e*thirteen - Grappler |
| GTIN's: | 4711280348787 |
| Pagina van de fabrikant: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |