De CNC-gefreesde lagercups van
Het trapas is geschikt voor frames met een behuizingsbreedte van 68 of 73 mm en een diameter van 47 mm (T47-draad). Ontworpen voor cranksets met een
LET OP! De zijdelingse druk, uitgeoefend door de kopschroef van de linker crank, moet zo laag mogelijk zijn om een maximale levensduur te bereiken!
Belangrijke opmerking: Voor de montage is een speciaal
| Productnaam: | Moquai Trapas - Ceramic | T47-68/73-24 |
| Fabrikant: | Moquai |
| Artikelnummer: | MOQ768583 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Type trapas: | T47 |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm, 73 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Diameter van de behuizing: | 47mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 130g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | MQ-T4736824C |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260486570398 |