De CNC-gefreesde lagercups van Moquai worden in het trapashuis vastgeschroefd. Deze montagewijze voorkomt vervelende krakgeluiden en vergemakkelijkt de latere demontage. De CNC-gefreesde MOQUAI-trapaslagers zijn voorzien van hybride keramische lagers. De keramische kogels zorgen voor een soepele loop en een lange levensduur.
De trapas is geschikt voor frames met een huisbreedte van 86,5 mm, 89,5 mm of 92 mm en een diameter van 47 mm (T47 schroefdraad). Ontworpen voor cranksets met een Shimano Hollowtech II krukas (24 mm diameter).
LET OP! De zijdelingse druk, uitgeoefend door de kopschroef van de linker crank, moet zo laag mogelijk zijn om een maximale levensduur te bereiken!
Belangrijke opmerking: Voor de installatie is een speciaal Moquai trapasgereedschap nodig (afzonderlijk verkrijgbaar). Voor de montage van de T47 lagerschalen is het MQ-BBT-Z1076 gereedschap geschikt.
| Productnaam: | Moquai Trapas - Ceramic | T47-86.5/89.5/92-24 |
| Fabrikant: | Moquai |
| Artikelnummer: | MOQ768584 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Type trapas: | T47 |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 86,5 mm, 89,5 mm, 92 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Diameter van de behuizing: | 47mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 125g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | MQ-T478624C |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260486570404 |