De Cinturato™ SmarTUBE Lite is de ultralichte binnenband die is ontwikkeld voor het moderne gravelrijden, waarbij efficiëntie, gewicht en gebruiksgemak bij elke rit het verschil maken. In vergelijking met de standaard Cinturato SmarTUBE is hij tot 28,6% lichter en 37,5% dunner, waardoor de roterende massa wordt verminderd en de fiets beter reageert, terwijl hij ook compacter is als reserveband. De vermindering van de rolweerstand met 6,3% zorgt voor een efficiëntere rit en garandeert betrouwbaarheid, zelfs over lange afstanden. Dankzij de ideale balans tussen een laag gewicht, soepel rollen en duurzaamheid is de Cinturato™ SmarTUBE Lite de perfecte keuze voor gravel- en endurance-offroad-opstellingen, zowel als prestatieverbetering als praktische oplossing om altijd bij je te hebben.
Opmerking:
Alleen voor gebruik met schijfremmen.
| Productnaam: | Pirelli Cinturato SmarTUBE LITE Binnenband - 35/50-622/584 |
| Fabrikant: | Pirelli |
| Artikelnummer: | PIT768796 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm) |
| Bandbreedte: | 35 mm, 36 mm, 37 mm, 38 mm, 39 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm, 43 mm, 44 mm, 45 mm, 46 mm, 47 mm, 48mm, 49mm, 50mm |
| Materiaal binnenband: | TPU |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Geel |
| Gewicht: | 36g |
| Gewogen versie: | 42mm |
| GTIN's: | 8019227476002, 8019227475999 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.pirelli.com |