Vernoemd naar Henrik Bergstedt. Een van de twee broers achter de beruchte Osthang Snowboardshop. Perfect voor outdoor-activiteiten. De bril heeft gepolariseerde glazen en een oversized montuur van gerecycled kunststof. Een kleinere versie van onze bestseller-zonnebril Henrik.
Gespiegelde glazen verminderen schitteringen en verhogen het kijkcomfort.
Geweldige glazen en ideaal voor bewolkte dagen. Ook zeer geschikt om te shredden in en buiten omgevingen met minder licht. Zoals bijvoorbeeld in een bos of in het centrum van een grotere stad.
| Productnaam: | CHPO Henke Brillen - Matte black / Black |
| Fabrikant: | CHPO |
| Artikelnummer: | CPO768983 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 50/15/136mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, gepolariseerd, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Lichttransmissie: | 15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 100g |
| brilbreedte: | 136mm |
| brugbreedte: | 15mm |
| Lens height: | 50mm |
| GTIN's: | 7340089111291 |
| Pagina van de fabrikant: | https://chpobrand.com |