Het plan van Intec was om een gravelframe te creëren waarbij het plezier van toeren en avontuur ver weg van auto's en asfalt voorop staan. De F11 STEIGER met zijn innovatieve framegeometrie, lange wielbasis en aanzienlijk meer bandenspeling biedt absolute soepelheid en comfort op het terrein.
Talrijke schroefogen op het frame en de vork dienen als basis voor het bevestigen van bagagemogelijkheden. Het stalen frame met steekas is ontworpen voor langdurig rijplezier, nauwkeurig rijgedrag en rijveiligheid die altijd vertrouwen wekt.
Frameset met vork, steekassen, zadelpenklem en accessoires.
| Productnaam: | Intec F11 STEIGER - 28" gravelstaal frameset - 2026 - deep black glossy |
| Fabrikant: | Intec |
| Artikelnummer: | ITE769092 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Vork: | Steel rigid |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Maximale bandbreedte: | 42mm |
| Schijfrembevestiging: | Flatmount |
| Max. Ø remschijf: | 160mm |
| S.H.I.S.: | externe lagercups (EC) |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm |
| Achterderailleurhanger vervangbaar: | ja |
| S.H.I.S. boven: | EC34 / 28.6 |
| S.H.I.S. beneden: | EC34 / 30 |
| Dropout: | conventioneel |
| incl. vork: | met vork |
| Type trapas: | BSA |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 2180g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | F1116 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 57cm frame w/o fork |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/8“ |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | http://intec-bikes.de/ |