De Movement 2 heeft een lichtgewicht aluminium frame en buisprofielen met een grote diameter die zorgen voor maximale stabiliteit en directe krachtoverbrenging. Het ontwerp is ontwikkeld om hogere en snellere sprongen te maken, terwijl je te allen tijde de volledige controle behoudt. De geometrie, verfijnd en beproefd door de jaren heen, is gebaseerd op de legendarische Decade-frames en biedt een optimale balans tussen wendbaarheid, stabiliteit en nauwkeurig rijgedrag voor dirtjumping.
Uitgerust met de populaire Manitou Circus Expert-verende voorvork met een conische vorkschacht en een robuuste steekas, biedt de fiets een hoge stijfheid en betrouwbaarheid bij harde landingen en intensief gebruik. De hoogwaardige onderdelen onderstrepen het sportieve karakter. Voor betrouwbare remkracht wordt op het achterwiel een hydraulische schijfrem gebruikt, die te allen tijde voldoende remprestaties levert, zelfs tijdens veeleisende ritten. Dit maakt de Movement 2 de ideale keuze voor rijders die prioriteit geven aan maximale prestaties, stabiliteit en controle op dirt jumps en pumptracks.
| Productnaam: | NS Bikes MOVEMENT 2 - Dirtbike - 2024 - zwart |
| Fabrikant: | NS Bikes |
| Artikelnummer: | NBI769138 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Dirt/street |
| Naven: | NS Bikes |
| Ketting: | PYC P510H |
| Trapas: | Octane One |
| Kettingblad gradatie: | 25 |
| Crank: | Salt by WTP |
| Remmen: | Shimano MT410 160mm / Tektro MD-M280 Aries 160mm |
| Wielen: | NS Bikes Dirt |
| Zadelpen modell: | NS Bikes | 30.9mm |
| Zadel: | NS Bikes Combo |
| Stuur: | NS Bikes Lick | 740mm | 25.4mm |
| Stuurpen: | NS Bikes Chemical |
| Vork: | Manitou Circus Expert |
| Balhoofd: | IS42/IS52 |
| Frame: | AL6061-T6 |
| Gradatie cassette: | 10 |
| Schakeling Type: | Geen |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Handvatten: | NS Bikes Hold Fast |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Pedalen: | NS Bikes Nylon |
| Banden: | Kenda Small Block 8 | 26x2.10" |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2024 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 12100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | BI-NSB-2344 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | NS Bikes - Movement |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 1 (Single Speed) |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 5905934037489 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ns-bikes.com |