Het Dartmoor Lightning Hi-stuur van 800 mm breed is uitgevoerd in een supersterke 35 mm-standaard, wat perfect is voor enduro-, freeride- en downhillrijders.
Lightning is gemaakt van butted 7050 aluminium. Ondanks de grote maat en de uitstekende sterkte behoort dit stuur met zijn 310 gram zeker tot de vedergewichtklasse.
| Productnaam: | Dartmoor Lightning Hi mtb-stuur - 35mm | 45mm Rise | 800mm - matt choco/polished choco |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM769708 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, Downhill, Freeride |
| Diameter stuurklem: | 35 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Stuurbreedte: | 800 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Buiten-buiten |
| Buiging naar achteren: | 8° |
| Rise: | 45mm |
| Hoge buiging: | 5° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 310g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5905334034392 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |