De steekassen zijn ontworpen voor gebruik met het Restrap Switch Rack. Met extra assen kun je het Switch Rack snel tussen verschillende fietsen verwisselen.
Alle Switch Racks worden geleverd met een as. Deze is bedoeld om de bestaande as te vervangen. Hij is compatibel met een montagebreedte van 142 mm en 148 mm (Boost) en wordt geleverd met afstandhouders om de pasvorm aan te passen. Het is absoluut noodzakelijk om de juiste schroefdraadspoed voor je frame te gebruiken.
Om de juiste schroefdraadspoed te bepalen, verwijder je je huidige as. Bij veel assen staat de schroefdraadspoed direct op de as aangegeven. Deze is 1 mm, 1,5 mm of 1,75 mm. Als deze niet op de as staat aangegeven, heb je een liniaal nodig. Tel tien schroefdraadgangen vanaf het uiteinde van de as en meet de afstand. Als deze 1 cm bedraagt, heb je een schroefdraadspoed van 1 mm. 1,5 cm = 1,5 mm schroefdraadspoed, 1,75 cm = 1,75 mm.
Verwijder de huidige steekas van je fiets en monteer de Restrap-Switch-steekas met een inbussleutel. Gebruik zoveel 3 mm-ringen als nodig is om de bovenste stut boven het achterwiel te centreren. Gebruik de meegeleverde conische adapter voor compatibele frames.
Hoogwaardige 7075-T6 aluminium assen met schroefdraadstappen van 1 mm, 1,5 mm en 1,75 mm.
Belangrijk: Zorg ervoor dat de schroefdraadspoed van de as overeenkomt met die van je fiets. Probeer ze niet te monteren zonder de juiste schroefdraadspoed.
| Productnaam: | Restrap Switch Steekas - 12 x 225 mm - M12x1.0mm |
| Fabrikant: | Restrap |
| Artikelnummer: | RET770012 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Asstandaard: | 12x142 mm (HR), 12x148 mm Boost (HR) |
| Lengte: | 225mm |
| Uitvoering snelsluiting/steekas: | HR |
| Schroefdraad: | M12x1,0 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| GTIN's: | 5060367884984 |
| Pagina van de fabrikant: | https://restrap.co.uk/ |