De MACINA SPORT blijft trouw aan zijn principe: hoogwaardige onderdelen inclusief volledige uitrusting. Het hart van deze trekkingfiets is een robuust aluminium frame, in combinatie met het BOSCH SMART SYSTEM. Je krijgt ondersteuning van de BOSCH PERFORMANCE LINE CX-motor en de krachtige BOSCH POWERTUBE-accu met een capaciteit van 750 Wh. Bovendien opent de EBIKE FLOW APP de deur naar de verbonden wereld en verbindt je met je fiets. Dankzij het meesterlijke werk van de KTM-ingenieurs kon de al jaren beproefde KTM-framegeometrie behouden blijven, ondanks de toename in accugrootte en capaciteit. Het verwijderen en terugplaatsen van de batterij is eenvoudiger dan ooit tevoren. POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) is de naam van de eigen innovatie van KTM voor deze gebruiksvriendelijke accu-bediening. De MACINA SPORT 710 is uitgerust met een hoogwaardige SRAM GX AXS-schakeling.
| Productnaam: | KTM MACINA SPORT 710 GX AXS - Dames Trekking E-Bike - 2023 - green purple flip matt (silver+blue) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM770369 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Ketting: | SRAM NX Eagle |
| Cassette: | SRAM NX Eagle PG-1230 |
| Versnellingspook: | SRAM GX Eagle AXS Controller |
| Achterderailleur: | SRAM GX Eagle AXS |
| Kettingblad gradatie: | 38 |
| Crank: | KTM E-TEAM ISIS |
| Remmen: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT64 CL 180 / 160 |
| Wielen: | DT Swiss HU 1900, CL, 100/15TA, 622x25C | DT Swiss HU 1900, CL, 135/5QR, 622x25C |
| Zadelpen modell: | KTM Team 30.9 | 350 mm |
| Zadel: | Selle Royal Essenza+ |
| Stuur: | KTM Team Low Rizer | 640mm |
| Stuurpen: | KTM +20° ICR |
| Vork: | Suntour NCX-E Air LO |
| Balhoofd: | Acros AICR internal 1.1/8"-1.5" angle limit |
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy6061 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 11-50 |
| Batterijcapaciteit: | 750Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTUBE 750Wh |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | mudguards | carrier | kickstand | chainguard |
| Fietsverlichting: | B&M Lumotec IQ-XM LED 120-170Lux | B&M Typ 340 brex LED |
| Handvatten: | Ergon GP30 SD with Barend |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 60 mm |
| Pedalen: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Banden: | Schwalbe G-One Overland | Evo | SuperGround | 50-622 |
| max. systeemgewicht: | 144kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Groen |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 25400g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1230130106 | 1230130111 | 1230130116 | 1230130120 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch LED remote SMART SYSTEM / Bosch KIOX 300 TFT Display SMART SYSTEM |
| Drive Unit Model: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | KTM Bikes - Macina Sport |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Trapeze |
| GTIN's: | 9008594472372, 9008594472389, 9008594472396 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |