De ontwerpers van KTM bewijzen keer op keer hun expertise in het trekkingsegment. De strakke en sportieve vorm van de volledig uitgeruste KTM Macina Sport CX750 biedt je een hoge mate van bruikbaarheid voor dagelijks gebruik. De fiets is uitgerust met de krachtige 85 Nm BOSCH PERFORMANCE CX-motor en een 750 Wh POWERTUBE-accu. Met het zelfstandige BOSCH SMART SYSTEM ben je klaar voor de digitale toekomst.
| Productnaam: | KTM MACINA SPORT CX750 LTD64 - Trekking E-Bike - 2024 - black matt (orange+white) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM770375 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Naven: | Shimano Deore M6000, CL, 32H, 100-5QR | Shimano Deore M6000, CL, 32H, 135-5QR |
| Spaken: | DT Champion 2.0 black | DT Alpine II 2.34 black |
| Velgen: | Ryde Rival Sport | 32H | 622x25C |
| Ketting: | KMC e10 EPT e-bike |
| Cassette: | Shimano Deore M4100-10 |
| Versnellingspook: | Shimano Deore M4100-10 Display |
| Achterderailleur: | Shimano Deore M4120-10 SGS Shadow |
| Crank: | KTM E-COMP ISIS | 170mm | Q16 |
| Remmen: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT30 CL 180 / 180 |
| Zadelpen modell: | KTM Comp II | ⌀ 30.9 | 350 |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Athletic |
| Stuur: | KTM Comp II | Low Rizer | 640mm |
| Stuurpen: | KTM +20° ICR |
| Vork: | Suntour NX1 Coil LO |
| Balhoofd: | Acros ICR 1.5" angle limit |
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy6061 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-42 |
| Batterijcapaciteit: | 750Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTUBE 750Wh SMART SYSTEM hor. |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | mudguards | kickstand | carrier | chainguard | bell |
| Fietsverlichting: | B&M Lumotec MYC LED 50Lux | B&M Toplight 2C LED |
| Handvatten: | Ergon GP1 SD |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 60 mm |
| Pedalen: | MTB-Pedal VP-195E Alloy |
| Banden: | Schwalbe Smart Sam | 47-622 | RT |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2024 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 25800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1240132106 | 1240132111 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| Drive Unit Model: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | KTM Bikes - Macina Sport |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 9008594488397, 9008594488403 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |