Ben je op zoek naar een fiets die net zo veelzijdig is als jij? Dan zit je bij de Macina Multi Uni precies goed. Doordeweeks fiets je moeiteloos door het spitsverkeer en in het weekend ben je helemaal klaar voor een gezinsuitstapje om te picknicken. De mogelijkheden om deze fiets te gebruiken zijn bijna onbeperkt. Het zou een belediging zijn om het een pure bakfiets te noemen, want de MULTI kan zoveel meer. Hoewel hij is ontworpen voor het vervoeren van ladingen, overtuigt deze e-bike door zijn wendbaarheid en comfort. De 24-inch wielen en de lage gewichtsverdeling zorgen voor een laag zwaartepunt en zorgen voor het vertrouwde, veilige rijgedrag.
| Productnaam: | KTM MACINA MULTI UNI - 24" Elektrische Bakfiets - 2022 - metallic vapor (black+orange) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM770378 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, Bakfiets |
| Naven: | Shimano Deore M6010, CL, 36H, 100-15TA | Shimano Deore M6000, CL, 36H, 135-5QR |
| Spaken: | DT Alpine II 2.34 black |
| Velgen: | Ryde Andra29, 36H, 507x29C |
| Ketting: | Shimano LG500 |
| Cassette: | Shimano LG600-10 |
| Versnellingspook: | Shimano Deore M5130-10 LG display |
| Achterderailleur: | Shimano Deore M5130-10 LG shadow+ |
| Kettingblad gradatie: | 36 |
| Crank: | KTM E-LINE BNI | 170mm | Q16 |
| Remmen: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT54 CL 180 / 180 |
| Zadelpen modell: | KTM COMP II | Ø 34.9 | 350 |
| Zadel: | Selle Royal Essenza EPTech |
| Stuur: | Ergotec Riserbar 50 | 780mm |
| Stuurpen: | Ergotec HighCarisma 50 |
| Vork: | 24" Alloy Cargo |
| Frame: | KTM Multi 24" Alloy |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-43 |
| Batterijcapaciteit: | 500Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerPACK 500Wh |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Rear Carrier | KTM cargo front 20kg | SKS C66R 66mm Mudguard | Ursus Power 94 Kickstand | Framebag-small 5L cordura with 2way-Zip | ABUS 5750 Shield Plus Lock |
| Fietsverlichting: | B&M Lumotec IQ-XS LED 80Lux | B&M Toplight 2C LED |
| Handvatten: | KTM Comp Lock |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | MTB-Pedal Flat | VPE-527 | alloy |
| Banden: | Continental Air King | 60-507 | Reflex |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2022 |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 25900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1220210506 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch PURION LCD display |
| Drive Unit Model: | Bosch PERFORMANCE Gen.3 |
| Draaimoment: | 65Nm |
| Productserie: | KTM Bikes - Macina Multi |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Trapeze |
| GTIN's: | 9008594464155 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |