Ben je op zoek naar een fiets die net zo veelzijdig is als jij? Dan zit je bij de Macina Multi Urban Uni precies goed. Doordeweeks fiets je moeiteloos door het spitsverkeer en in het weekend ben je helemaal klaar voor een gezinsuitstapje om te picknicken. De mogelijkheden om deze fiets te gebruiken zijn bijna onbeperkt. Het zou een belediging zijn om hem alleen maar een bakfiets te noemen, want de MULTI kan zoveel meer. Hoewel hij is ontworpen om lasten te vervoeren, overtuigt deze e-bike door zijn wendbaarheid en comfort. De 24-inch wielen en de lage gewichtsverdeling zorgen voor een laag zwaartepunt en zorgen voor het vertrouwde, veilige rijgedrag.
| Productnaam: | KTM MACINA MULTI URBAN UNI - 24" Elektrische Bakfiets - 2022 - dew silver (black+orange) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM770379 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, Bakfiets |
| Naven: | Shimano Deore M6010, CL, 36H, 100-15TA | Shimano Nexus 5 Disc, CL, 36H,135-10 |
| Spaken: | DT Alpine II 2.34 black |
| Velgen: | Ryde Andra29, 36H, 507x29C |
| Ketting: | Gates drive-belt 143T CDX |
| Cassette: | Gates rear-sprocket CDX |
| Versnellingspook: | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| Kettingblad gradatie: | 46 |
| Crank: | KTM E-LINE BNI | 170mm | Q16 + Gates front-sprocket CDX |
| Remmen: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT54 CL 180 / EM300 CL 180 magnet |
| Zadelpen modell: | KTM COMP | Ø 34.9 | 350 |
| Zadel: | Selle Royal Essenza EPTech |
| Stuur: | Ergotec Riserbar 50 | 780mm |
| Stuurpen: | Ergotec HighCarisma 50 |
| Vork: | 24" Alloy Transport |
| Balhoofd: | Acros AICR internal 1.1/8>1.5" angle limit |
| Frame: | KTM Multi 24" Alloy |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 34 |
| Batterijcapaciteit: | 500Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerPACK 500Wh |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Bijzonderheden fiets: | Riemaandrijving |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Multi front/rear (snap it 2.0) incl. side panels & 6 straps | SKS C66R 66mm Mudguard | Ursus Jumbo EVO Kickstand | Framebag-small 5L cordura with 2way-Zip | ABUS 5750 Shield Plus Lock |
| Fietsverlichting: | B&M Lumotec IQ-XS LED 80Lux | B&M Toplight 2C LED |
| Handvatten: | Ergon GP1 short without Barend |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | MTB-Pedal Flat | VPE-527 | alloy |
| Banden: | Continental Air King | 60-507 | Reflex |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2022 |
| Kleur: | Zilver |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 29900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1220211506 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch PURION LCD Display |
| Drive Unit Model: | Bosch PERFORMANCE Gen.3 |
| Draaimoment: | 65Nm |
| Productserie: | KTM Bikes - Macina Multi |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 5 |
| Framevorm: | Trapeze |
| GTIN's: | 9008594464162 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |