Herinner je je nog aan de begintijd van het mountainbiken, toen John Tomac met zijn mtb en dropbar de racewereld op zijn kop zette en van overwinning naar overwinning reed? Die tijden komen weer terug! Want waar begint gravel en waar eindigt mountainbike? Vandaag de grindweg, morgen de singletrail. Geniet van de voordelen van twee werelden in één fiets. Voel de zon, voel de wind en beleef je volgende graveltocht met de voordelen van de X-MYROON-mountainbike.
Of het nu gaat om zanderige paden of oneffen terrein, deze fiets is ontwikkeld voor snelheid en controle op elke ondergrond. Of het nu gaat om de Leadville 100, een beachbike-race of je persoonlijke gravelavontuur – deze fiets is je perfecte metgezel.
| Productnaam: | KTM X-Myroon Pro - 29" Carbon Gravelbike - 2026 - opal white (black+orange) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM772695 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Spaken: | DT Champion 2.0 black |
| Velgen: | Ryde Rival26, 32H, 622x26C | Ryde Rival26, 32H, 622x26C |
| Ketting: | Shimano M6100-12 |
| Cassette: | Shimano Deore M6100-12 |
| Versnellingspook: | Shimano 105 R7120/R7170 |
| Achterderailleur: | Shimano GRX RX822 |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Shimano MT511-12 |
| Remmen: | Shimano RT30 CL 180 / Shimano RT30 CL 160 |
| Zadelpen modell: | KTM COMP | 27.2 | 400 |
| Zadel: | KTM Line Sport |
| Stuur: | KTM COMP II Road | 440mm |
| Stuurpen: | KTM TEAM MTB | 7° |
| Vork: | RockShox Judy Silver TK |
| Balhoofd: | Acros AICR internal | 1.1/8"-1.5" angle limit |
| Frame: | Myroon 29" Carbon |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | KTM tape |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| ASTM: | Categorie 3 |
| Banden: | Maxxis Rekon Race EXO | Wire Bead Tire | 57-622 |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Wit |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 12900g |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | KTM Bikes - X-Myroon |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |