Black Diamond

Black Diamond Distance Carbon FKT Trekkingstokken (paar) - Zwart

Beschrijving

Black Diamond Distance Carbon FKT Trekkingstokken (paar) - Zwart

De Distance Carbon FKT is een ultralichte, uit één stuk bestaande stok voor hardlopen, die is ontwikkeld met het oog op snelheid, efficiëntie en uithoudingsvermogen. Deze stok is voorzien van een innovatieve, afneembare polsband voor snel gebruik – ideaal voor naadloze overgangen tijdens hardloopsessies, wedstrijden, VK’s en snelle tochten. 

Kenmerken van de Black Diamond Distance Carbon FKT Trekkingstokken

  • Innovatief, ultralicht FKT-handlus-systeem voor snelle inzetbaarheid en opslag
  • Constructie met vaste lengte
  • Schacht van 100% koolstofvezel
  • Lichte EVA-schuimhandgreep en handgreepverlenging met ademende, vochtafvoerende polsband van gerecyclede materialen
  • Ring halverwege voor snelle grip en veiligheid wanneer de stok volledig is uitgeschoven
  • Inclusief verwisselbare Tech Tips, compatibel met rubberen punten
  • Vlakke borden en sneeuwschijven voor veelzijdig gebruik opgenomen in de inhoud van de levering

Efficiëntie staat voorop bij de eendelige Distance carbon FKT. Geïnspireerd door de atleten van Black Diamond, die snelle en lange afstanden afleggen, zetten deze stokken nieuwe maatstaven op het gebied van ultralichte prestaties op de wedstrijddag, wanneer het aankomt op krachtige en efficiënte krachtoverbrenging bij elke stap. De FKT beschikt over een innovatief, ultralicht polsbandensysteem van mesh voor efficiënt gebruik en eenvoudig opbergen. Het handlus-systeem is via een magnetische snelsluiting met de stokken verbonden en kan met één druk op de knop eenvoudig worden losgemaakt. Met de ultralichte handgreepverlenging van schuimrubber en de carbonconstructie zijn de Distance Carbon FKT’s de absolute pioniers onder de stokken die speciaal zijn ontworpen voor berglopen. 

Black Diamond
Gegevensblad
Productnaam: Black Diamond Distance Carbon FKT Trekkingstokken (paar) - Zwart
Fabrikant: Black Diamond
Artikelnummer: BDD784709
Activiteit: Wandelen, Trekking
Materiaal: Carbon
Lengte: 1300mm
Uitvoering trekkingstok: Vaste lengte
Modeljaar: 2026
Collectie: Herfst/winter
Kleur: Zwart
Gewicht: 218g
Artikelnummer van de fabrikant: BD11255700021201
Bron gewicht: Fabrikant
GTIN's: 793661732099, 793661732105, 793661732112
Beschikbaarheid
Beoordelingen (0)
Fabrikant

Black Diamond

Alle producten van Black Diamond
Black Diamond Equipment Europe GmbH
Hans-Maier-Strasse 9
6020 Innsbruck
Austria

info@blackdiamond.eu
https://www.blackdiamondequipment.com/de_DE/

Vergelijkbare producten